Strony WWW

Strona internetowa to niezbędna konieczność aby zaistnieć w realiach XXI wieku. Firma która nie posiada strony internetowej jest traktowana jako przedsiębiorstwo przestarzałe, nie nadążające za obecnymi trendami. Żywotność serwisu internetowego szacuje się na okres od 3 do 5 lat – po tym okresie wypada odświeżyć wizerunek w Internecie aby nie odbiegać od tego co prezentuje konkurencja.

Dedykowane oprogramowanie internetowe, systemy CMS

Wizerunek firm jaki tworzymy zobaczysz w naszym portfolio… natomiast w dzisiejszych serwisach internetowych ważne jest również to czego nie widać: rozwiązania informatyczne które ułatwiają zarządzanie serwisem oraz jego aktualizację (system zarządzania treścią CMS).

Wykonujemy internetowe oprogramowanie dedykowane szyte na potrzeby Twojej firmy.

Korzystając z naszego doświadczenia i Twojej wiedzy dotyczącej zagadnień związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa o konkretnym profilu, razem stworzymy aplikacje internetową, dzięki której zarządzanie zasobami ludzkimi, kontaktami z klientami oraz innymi aspektami Twojej działalności będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Jak działamy?

1. Zbieramy informację i przygotujemy wycenę

Na początek poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego briefu abyśmy dowiedzieli się czegoś więcej o Twojej firmie, klientach, potrzebach. Na postawie informacji zdobytych w czasie rozmowy telefonicznej oraz briefów jesteśmy wstanie przygotować wstępna kalkulację cenową strony internetowej (przy bardziej rozbudowanych serwisach preferujemy kontakt bezpośredni).

2. Opracowujemy nawigację, projekt graficzny, animację

Pierwszy etap tworzenia strony internetowej to przygotowanie projektu graficznego. Zaproponujemy Ci intuicyjną nawigację, uwypuklimy najważniejsze aspekty Twojej oferty, przedstawimy pomysł na animację Flash dzięki której statyczne elementy wkrótce ożyją i przykują uwagę Twoich klientów.

3. Programowanie

W tym etapie tniemy strone do szablonu HTML, wdrażamy system zarządzania treścią CMS oraz jego poszczególne funkcjonalności które uzgodniliśmy podczas wyceny serwisu. Pracujemy równolegle nad animacjami Flash.

4. Uzupełnienie treści, testowanie strony www

Uzupełniamy materiały na poszczególnych podstronach: treści, zdjęcia w galeriach,ofertę produktową, poszczególne wersje językowe – całą zawartość merytoryczną strony. Ciągle masz dostęp i wgląd do zmian jakie wprowadzamy pod adresem testowym Twojej nowej strony. Na tym etapie wspólnie z Tobą dopracowujemy szczegóły i testujemy stronę www.

5. Uruchomnienie serwisu

Jeśli wszystko mamy zapięte na ostatni guzik przenosimy stronę na serwer docelowy. Jeśli posiadasz swój serwer i spełnia on nasze wymogi (są one dokładnie sprezycowane w umowie) to bez problemu zainstalujemy na nim stronę. W przypadku problemów oferujemy nasz serwer, na którym gwarantujemy poprawne działanie strony.